Знайдіть кути рівнобічної трапеції, якщо сума двох її кутів дорівнює 100° ​


Ответы на вопрос

Отвечает Добромиров Матвей.

Ответ:

Углы при бОльшем основании

100:2=50 градусов

Углы при меньшем основании

(360-100):2=260:2=130 градусов

Объяснение:

Отвечает Казанцев Олег.

Ответ:

2 кути по 50 і 2 кути по 130 градусів.

Объяснение:

Як відомо, сума кутів трапеції дорівнює 360 градусів. Сума двох кутів дорівнює 100 градусів (а отже один із них буде 50 градусів), значить сума двох інших кутів буде 360-100=260 градусів. Один кут буде дорівнювати 260÷2=130 градусів. Отже, 2 кути по 50 і 2 кути по 130 градусів.