Висота, проведена з вершини прямого кута прямокутного трикутника ділить гіпотенузу на відрізки 4 см

і 16 см. Знайдіть висоту і всі сторони цього трикутника. помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Котелева Дарья.

Ответ:

8 см

Объяснение:

АН=4 см

ВН=16 см

СН^2=АН×ВН

СН^2=4×16=64

СН=корень 64 =8 см