У прямокутному трикутнику abc ac=bc. Знайти довжину гіпотенузи якщо висота проведена до неї

дорівнює 5 см

Ответы на вопрос

Отвечает Егурный Денис.

Ответ:     10 см .

Объяснение:

 У прямок. ΔАВС   висота  CD⊥AB , тоді ΔADC = ΔBDC i  вони

  прямокутні і рівнобедрені ( мають по два кути по 45° ) . Тому

AD = CD = BD = 5 см , а  гіпотенуза АВ = 2 * 5 = 10 ( см ) ; АВ = 10 см .