Дано трапецію ABCD з основами BC= 6 см і AD= 14 см.

Висота BE проведена до основи AD і дорівнює 6 см. Обчисли площу трапеції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Архипов Артем.

Ответ:

S=(a+b)/2 • h; S=(6+14)/2 •6=10•6=60(см²)