знайдіть катет та другий гострий кут прямокутного трикутника, в якого гіпотенуза = 10 см, кут

А=42°. округліть значення катетів з точністю до сотих​

Ответы на вопрос

Отвечает Улесова Софья.

Объяснение:

<В=90-<А=90-42=48 градусов

соs<A=AC/AB

AC=AB×cos<A=10×0,743145=7,43 см

sin<A=BC/AC

BC=AC×sin42=10×0,669131=6,69 см

Ответ :АС=7,43 см ; ВС=6,69 см ; <В=48 градусов