Катети прямокутного трикутника - 12 см та 16 см. Знайдіть довжину висоти, опущеної на гіпотенузу з

вершини прямого кута​

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Юлия.

Ответ:

Объяснение:

h=a*b/c, где а, в - катеты, с - гипотенуза;

по т. Пифагора с=√(а²+в²)=√(12²+16²)=√400=20 см;

h=12*16/20=9,6 см.