СРОЧНОО! Сторони паралелограма дорівнюють 6 см і 10 см, а кут між ними - 30° . Знайдіть площу

паралелограма.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пернебек Бекасыл.

Ответ:

Площа паралелограма дорівнює добутку довжин його сторін, помноженому на синус кута між ними.

S = a · b · sin α

S = 6 × 10 × sin 30°=60 × 0,5 = 30 (см²)

Отвечает Подольская Софья.
Площа паралелограма дорівнює добутку довжини його сторін,помноженому на синус кута між ними.
A=a • b • sin a
S= 6 • 10 • sin 30 градусів = 60• 0,5=30 (см2)