Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника якщо його катети 6 і 3 см


Ответы на вопрос

Отвечает Голубь Эллина.

Ответ:

За теор Піфагора

Объяснение:

c=√6²+3²=36+9=√45= 3√5