Знайдіть об’єм піраміди, основою якої є трикутник зі сторонами a і b та кутом α між ними, а висота

піраміди дорівнює h .

Ответы на вопрос

Отвечает Батуев Артемий.

Площа трикутника дорівнює \dfrac 12 ab  \cdot \sin \alpha

Об'єм піраміди дорівнює 1/3 добутку площі основи (в даному випадку трикутника) на висоту:

V=S_{\triangle} \cdot h=\dfrac 13 h  \cdot \dfrac 12 ab \sin \alpha =\dfrac{1}{6} abh \sin \alpha.