Периметр паралелограма дорівнює 176 м. Відомо, що одна сторона у 7 рази (-ів) більша від іншої.

Обчисли сторони паралелограма.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ауелбекова Акниет.

P=2(a+b)
176=2(х+7х)
176=2х+14х
176=16х
х= 11 - одна сторона
11*7= 77 - друга сторона
перша сторона - 7
Друга сторона - 77