Точка Д -середина відрізка АВ. Знайдіть координати точки А, якщо В(4,5),Д(-1;7) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ляховская Ника.

Ответ:

А(-6;9)

Объяснение:

A=2*D-B.

Xa=2*Xd-Xв=2*(-1)-4=-2-4=-6

Уа=2*Уd-Ув=2*7-5=14-5=9

А(-6;9)