Знайдіть невідому сторону трикутника ABC, якщо AB=5; BC=7,кутB=60°


Ответы на вопрос

Отвечает Арланцев Артём.

Відповідь

AC=√39.

Пояснення:

По т.cos

AC²=AB²+BC²-2*AB*AC*cos60=

25+49-2*5*7*(1/2)=74-35=39