СРОЧНО !! ДАМ 50 БАЛЛОВ ! Периметр теннисного корта - 288 футов, его длина на 42 фута боль- ше

ширины. Найдите размеры корта в метрах (1 fut = 30,48 cm).

Ответы на вопрос

Отвечает Золотухин Данил.

Для розв'язання задачі, спочатку потрібно перевести периметр корта в футах до метрів:

1 фут = 30,48 см

288 футів * 30,48 см/фут = 8788,4 см

Периметр корта: 8788,4 см

Позначимо довжину тенісного корта як L, а його ширину як W.

За умовою задачі, L = W + 42.

Периметр корта: 2L + 2W = 8788,4 см

Замінюємо L за допомогою виразу W + 42 і спрощуємо:

2(W + 42) + 2W = 8788,4

Розв'язуємо рівняння відносно W:

4W + 84 = 8788,4

4W = 8704,4

W = 2176,1 см

Тепер знаходимо довжину L:

L = W + 42 = 2218,1 см

Щоб перевести метри, поділимо обидва числа на 100 см/м:

W = 21,761 м

L = 22,181 м

Таким чином, розміри тенісного корта становлять близько 21,761 м на 22,181 м.

Отвечает Макаревич Галя.

(288-42-42)÷4=51ft ширина это будет 51×3,281=15.545м

51+41=92ft длина 28.042м