СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА з точки до прямої проведено дві похилі. Довжина однієї з них дорівнює 10см , а

її проекція 7см. знайдіть довжину другої похилої , якщо вона утворює з прямою Кут 45 °..

Ответы на вопрос

Отвечает Мисюрева Софья.

Объяснение:

З використанням теореми Піфагора можна знайти довжину другої похилої. Нехай x - довжина другої похилої. Тоді за теоремою Піфагора:

x^2 = (10см)^2 + (7см)^2

x^2 = 100см^2 + 49см^2

x^2 = 149см^2

x = √149см ≈ 12,2см

Отже, довжина другої похилої дорівнює близько 12,2 см.

Отвечает Пономарёва Таисия.

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі ми можемо скористатися теоремою Піфагора та властивостями трикутників з прямими кутами.

Позначимо довжину другої похилої як х.

За теоремою Піфагора, для першої похилої ми маємо:

10^2 = 7^2 + a^2,

де а - довжина іншої сторони трикутника.

Розв'язуючи це рівняння, ми отримуємо:

a^2 = 10^2 - 7^2 = 51,

a = √51.

Тепер ми можемо скористатися властивостями трикутників з прямими кутами, щоб знайти довжину другої похилої. Зокрема, ми знаємо, що в прямокутному трикутнику, у якому один з кутів дорівнює 45 градусам, сторони дорівнюють один одному помноженому на корінь з 2. Тому ми маємо:

х = a√2 = √(51×2) = √102.

Отже, довжина другої похилої дорівнює √102 см.