Тіло масою 2 кг падає з висоти 30 м над землею. Визначте кінетичну енергію тіла в момент коли воно

перебуває на висоті 10 м над землею

Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Ольга.

Ответ:

При падінні тіла з висоти 30 м, потенціальна енергія тіла перетворюється на кінетичну енергію, коли тіло рухається на висоті 10 м, частину своєї потенціальної енергії воно втратило і перетворило її на кінетичну енергію.

Закон збереження енергії говорить, що загальна енергія системи залишається постійною. Тому, щоб знайти кінетичну енергію тіла на висоті 10 м, ми можемо скористатися формулою:

К = П - П'

де К - кінетична енергія тіла, П - потенціальна енергія тіла на початковій висоті (30 м), П' - потенціальна енергія тіла на кінцевій висоті (10 м).

Почнемо з визначення потенціальної енергії тіла на початковій висоті:

П = mgh = 2 кг * 9,8 м/с² * 30 м = 588 Дж

Тепер визначимо потенціальну енергію тіла на кінцевій висоті:

П' = mgh' = 2 кг * 9,8 м/с² * 10 м = 196 Дж

Отже, кінетична енергія тіла на висоті 10 м буде:

К = П - П' = 588 Дж - 196 Дж = 392 Дж

Таким чином, кінетична енергія тіла на висоті 10 м над землею становить 392 Дж.