Дам много баллов!!!Один із кутiв, утворених при перетині бісектрис двох кутів рівнобедреного

трикутника, дорівнює 136. Знайдіть кути трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Овсянникова Юля.

Ответ:

180-136=44(см).

44:2=22(см)

Объяснение: