Знайдіть площу кругового сегмента, якщо його основа дорівнює 6см, а дуга містить 120°.


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Алика.

Ответ:15π - 9 (cм²)

Объяснение:

S(сегмента) = S(сектора) - S(тр)

S(сегм) = (πR² * 150) / 360 - 1/2 * R²sin(150)

S(сегм) = π*36 *150 / 360 - 1/2 * 36 * 1/2 = π *15 - 9 = 15π - 9 (cм²)