Периметр рівнобічної трапеції дорівнює 60 см. Більша основа у 2 рази більша від меншої основи.

Бічна сторона на 9 см більша, ніж менша основа. Обчисли довжини сторін трапеції. Даю 100 балів за відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Руся.

Ответ:

Объяснение:

Пусть меньшая основа BC=x см. Тогда AD=2x см, АВ=CD=(х+9) см.

Р=BC+AD+2*AB=x+2x+2*(x+9)

x+2x+2*(x+9)=60

3x+2x+18=60

5x=42

x=8,4 см - ВС

AD=2*8,4=16,8 см

АВ=CD=8,4+9=17,4 см