Периметр рівнобічної трапеції дорівнює 60 см. Більша основа у 3 рази більша від меншої основи.

Бічна сторона на 6 см більша, ніж менша основа. Обчисли довжини сторін трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёв Илья.

BN||CD (по условию), BC||AD (основания трапеции)

=> NBCD - параллелограмм

BN=CD, BC=ND=4 (противоположные стороны параллелограмма)

P(ABN) =AB+BN+AN =26

P(ABCD) =

= AB+BC+CD+AD =

= AB+BC+BN+AN+ND  =

= (AB+BN+AN) +BC+ND =26+4+4 =34 (см)