Периметр рівнобічної трапеції дорівнює 36 см. Більша основа у 2 рази більша від меншої основи.

Бічна сторона на 3 см більша, ніж менша основа. Обчисли довжини сторін трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Непомнящая Настя.

Ответ:

8,4 см;  5,4 см;  5,4 см;  16,8 см.

Объяснение:

Нехай менша основа х см, тоді бічна сторона х-3 см, більша основа 2х см.

х+х-3+х-3+2х=36

5х=42

х=8,4

Менша основа 8,4 см, бічні сторони по 8,4-3=5,4 см, більша основа 8,4*2=16,8 см.