За рівнянням реакції обчислити масу та кількість речовини кисню, Необхідного для спалювання 0,4

моль сірководню.СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьев Максим.

Ответ:

Объяснение:

0,4 моль      х моль

2H2S   +      3O2     →    2SO2   +   2H2O

n = 2моль     n = 3 моль

n(O2) = 0,4 * 3 : 2 = 0,6 моль

М(О2) = 16 * 2 = 32 г/моль

m(O2) = n(O2) * M(O2) = 0,6 * 32 = 19,2 г