При якому значенні n вектори b(n,-2) і k (n,8) перпендикулярні?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сербегешева София.

Вітаю! Даю відповідь на ваше запитання.

Два вектори перпендикулярні, якщо їх скалярний добуток дорівнює нулю. Таким чином, щоб знайти значення n, потрібно розв'язати рівняння:

b • k = n(n) + (-2)(8) = 0

n^2 - 16 = 0

n^2 = 16

n = ±4

Вектори b і k будуть перпендикулярні, коли n дорівнюватиме 4 або -4...