Срочнооооооо Скільки сторін має правильний многокутник, якщо його внутрішній кут дорівнює 108°.


Ответы на вопрос

Отвечает Осипова София.

Щоб знайти кількість сторін правильного багатокутника за величиною внутрішніх кутів, використовуйте формулу

Внутрішній кут = (n - 2) * 180 / n

де n-кількість сторін багатокутника.

Підставляючи дане значення108°, отримуємо

108 = (n - 2) * 180 / n

Множення обох сторін на n і ділення на 180 дає

n - 2 = 0,6 n

0.4n = 2

n = 5

Таким чином, правильний багатокутник із внутрішнім кутом 108° має п'ять сторін і називається п'ятикутником.