Модуль вектора с (х; -10; 8) дорівнює 13. Знайдіть х.


Ответы на вопрос

Отвечает Бенская Александра.

Ответ: x = sqrt(5) або x = -sqrt(5)   (sqrt це значок кореня)

Объяснение: Застосуємо формулу для модуля вектора:

|с| = sqrt(x^2 + (-10)^2 + 8^2) = 13

Піднесемо обидві частини рівняння до квадрату, щоб позбавитися від квадратних коренів:

x^2 + 100 + 64 = 169

x^2 = 169 - 100 - 64 = 5

x = ±sqrt(5)

Отже, можна записати два рішення:

x = sqrt(5) або x = -sqrt(5)