Допоможіть будь ласка!!!!! Довжина ламаної 153 см , а її ланки відносяться як 1:3:5:8 . Знайти

довжини ланок ламаної.

Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Виктория.

Відповідь:

9см, 27см, 45см, 72см.

Пояснення:

Складемо рівняння:

x + 3x + 5x + 8x = 153см

17x = 153см

x = 153 : 17 = 9см

9 * 3 = 27см

9 * 5 = 45см

9 * 8 = 72см