Ламана лінія складається з чотирьох ланок, якщо довжини яких відносятся як 2:3:5:7. Якщо довжина

ламаної дорівнює 102 м, то довжина її ланок дорівнює:

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Игорь.

Объяснение:

Обозначим длину одной части Х

2х + 3х + 5х + 7х = 102

17х = 102

х = 8

1) L1 = 8*2 = 16

2) L2 = 3*8 = 24

3) L3 = 5*8 = 40

4) L4 = 7*8 = 56