1. Знайдіть невідомі сторони прямокутного трикутника, якщо катет дорівнює 4 см, а протилежний йому

кут 60⁰

Ответы на вопрос

Отвечает Миклин Никита.

Відповідь:

8 см, 4√3 см

Пояснення:

Якщо прилеглий до відомого катета кут = 60°, то протилежний йому кут

дорівнює 90°-60°=30°.Катет в = 4 см та лежить проти кута 30°.Отже гіпотенуза с=2в=2*4=8 см

Тоді катет а=в*tg60°=4√3 см