На першій полиці на 6 книжок більше, ніж на другій, а разом на двох полицях 24 книжки. Скільки

книжок на кожній з полиць.

Ответы на вопрос

Отвечает Самсонова Вика.

Ответ:

Х+(Х+6)=24

2х+6=24

2х=18

Х=9 - Книги на другій полиці

9+6=15 - книги на 1 полиці

Пошаговое объяснение:

.