Знайти висоту правильної чотирикутної піраміди ,в якій сторона основи дорівнює 6 см,а апофема—5

см.

Ответы на вопрос

Отвечает Забудский Тимофей.

Ответ:

Висота піраміди дорівнює 4см

Объяснение:

OK=AD/2=6/2=3см

∆SOK- прямокутний трикутник.

За теоремою Піфагора:

SO=√(SK²-OK²)=√(5²-3²)=4см