Точка В лежить між точками А і С на одній прямій. Якщо АВ: ВС = 4:5 AB = 20 см, тоді відрізок AC =

СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кошечкина Рина.

4Х=20

Х=20:4

Х=5

ВС=Х•5=5•5=25 см

АС=АВ+ВС=20+25=45 см