Знайдіть кількість сторін правильного многокутника, якщо довжина кола,вписаного в нього і довжина

його сторони відповідно дорівнюють: 10П cм і 10(корінь 3 см)

Ответы на вопрос

Отвечает Уфимцев Пётр.

Ответ:

Якщо довжина кола, вписаного в правильний многокутник, дорівнює 10П см, а довжина його сторони дорівнює 10(корінь 3) см, то кількість сторін многокутника можна знайти за формулою: n = 2ПR / a = 2ПR / (10√3) = 20П / (10√3) = 20П / (10√3) = (20П) / (10√3) = (2П) / √3 ≈ 3.627.

Оскільки кількість сторін многокутника повинна бути цілим числом, то найближчим цілим числом до 3.627 є 4. Таким чином, кількість сторін правильного многокутника дорівнює 4.

Объяснение: