Один з кутів трикутника дорівнює 70°, а два інших відносяться як 2 : 3. Знайдіть ці кути.


Ответы на вопрос

Отвечает Ананьев Иван.

надіюсь допомогла, буду вдячна за кращу відповідь


Отвечает Михайлова Зоя.

Ответ:

44°,66°

Объяснение:

Сума кутів будь-якого трикутника дорівнює 180°

х - коефіціент, тоді один кут - 2х, другий кут - 3х

Складємо рівняння:

180-(2х+3х)=70

180-5х=70

-5х= 70-180

-5х= -110

 х= (-110):(-5)

 х=22

2х=22*2=44° - 1 кут;

3х=22*3=66° - 2 кут