Знайдіть площу ромба, якщо його периметр 40 см, а одна з діагоналей 8 см. Допоможіть будь ласка

зробити контрольну роботу а то поставлять 2, треба написати рішення.

Ответы на вопрос

Отвечает Глушаков Сафар.

Ответ:S = (1/2) * d1 * (P/2)

Для даного ромба периметр P = 40 см, а одна з діагоналей d1 = 8 см. Щоб знайти другу діагональ d2, можна скористатися відомим фактом, що у ромбах діагоналі перпендикулярні одна до одної та перетинаються на півшляху. Отже, використовуючи теорему Піфагора для прямокутного трикутника, утвореного половиною другої діагоналі і стороною ромба, можна знайти:

d2 = 2 * √(a^2 - b^2),

де a = P/4 = 10 см (півпериметр ромба), b = d1/2 = 4 см (половина першої діагоналі).

d2 = 2 * √(10^2 - 4^2) ≈ 16.97 см

Тепер можна знайти площу ромба за формулою:

S = (1/2) * d1 * (P/2) = (1/2) * 8 см * 10 см = 40 см^2

Отже, площа ромба дорівнює 40 квадратним сантиметрам.

Объяснение:Ось