Очень срочно!!!! Паралельне перенесення задане формулами х =x-2; y =y+3. При цьому паралельному

перенесенні точка М(4;1) переходить у точку M' з координатами M'(7;-1) M'(6:4) M'(-2:2) M'(2:4)

Ответы на вопрос

Отвечает Мулік Дарын.

Для здійснення паралельного перенесення точки М(4,1) за формулами x = x - 2 і y = y + 3, ми застосовуємо ці формули до вихідних координат точки М. Результатом буде нова точка М', яка є результатом перенесення.

Застосуємо формули до вихідних координат точки М(4,1):

x' = 4 - 2 = 2

y' = 1 + 3 = 4

Таким чином, точка М(4,1) після паралельного перенесення за заданими формулами переходить у точку М'(2,4).

Таким чином, правильна відповідь є M'(2,4).