Площа бічної поверхні правильної трикутної піраміди з апофемою 4 см. стороною основи 6 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Матвей.

Ответ:

Площа бічної поверхні піраміди дорівнює 36см²

Объяснение:

a=6см

l=4см

_____

Sбіч=½*Росн*l;

Росн=3а=3*6=18см

Sбіч=½*18*4=36см²