Площа прямокутника 60см2 . Знайдіть діагональ прямокутника, якщо його одна сторона дорівнює 12см.


Ответы на вопрос

Отвечает Ракинцева Ксюша.

Ответ:

13 см

Объяснение:

друга сторона прямокутника

60/12=5

діагональ знаходимо за теоремою Піфагора

√12^2+5^2=√144+25=√169=13

Отвечает Молчан Егор.

Відповідь:

Дано:

Площа прямокутника-S-60см2

сторона а-12см

Знайти діагональ.

Рішення

S = a · в,де S-площа прямокутника,а,в-сторони прямокутника

60см2=12*в

в=60/12,

в=5

Згідно з теоремою  Піфагора: a2+ b2 = c2, де a і b - катети  трикутника (суміжні сторони прямокутника), с - гіпотенуза трикутника (діагональ прямокутника).

12в кв. +5вкв.=с в кв.

144+25=с в кв.

169-с в кв.=0

(13-с)*(13-с)=0

13=с

можна і так :

Коли в прямокутнику прокреслена діагональ, він ділиться на два прямокутних трикутника. Дві сторони цього прямокутного трикутника нам відомі (a і b). Тобто, щоб знайти діагональ прямокутника, формула потрібна наступна: c = (a2+b2)

с=12в кв+5 в кв=144+25= 169

с=13    

відповідь: діагональ прямокутника 13см

Пояснення: