Знайдіть більшу сторону прямокутника, периметр якого дорівнює 50 см, якщо відомо, що одна сторона

в 4 рази більша від другої сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Шумейда Яна.

Нехай одна сторона дорівнює x, тоді інша сторона 4x

2 * (x + 4x) = 50

2x + 8x = 50

10x = 50

x = 5

5 * 4 = 20 (см) - більша сторона

Відповідь: більша сторона прямокутника дорівнює 20 см