Розв'язати задачу До розчину масою 500 г і масовою часкою солі долили 50 г води. Визначити, яка

масова частка солі стала після додавання води. ПРОШУ ПРОШУ ПРОШУ

Ответы на вопрос

Отвечает Черненкова Лизка.

Ответ:

Дано:

m(р-ну) = 500 г

ш(солі) = 20%

m(H2O) = 150 г

ш1(солi) - ?

Розв'язання:

1. Обчислюємо масу солі у 500 г 20%

розчину:

m(солі) = (ш(солі) x m(р-ну)) /100%

=(500rx20%)/100%-100 r

2. Обчислюємо масу утвореного

розчину:

m1(р-ну) = m(р-ну) + m(H2O)= 500r +

150г = 650 г

3. Обчислюємо масову частку солі

після розбавлення:

ш1(солі)=(100г/650г)×100%=15,4%

Відповідь: w1(солі)=15,4%