Розв'яжіть трикутник ABC у якого кут C = 90 градусів, BC = 6 см, AB = 12 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Чистякова Ульяна.

Відповідь:

Кути:90°; 30°; 60°. Сторони: 6√3; 12; 6.

Пояснення:

За теоремою піфагора знайду третю сторону.

144-36=x^2

x=√108

Отже, третя сторона дорівнює √108=6√3

Знайду градусну міру двох інших кутів за теоремою синусів

12/sin∠C=6/sin∠A=6√3/sin∠B

Sin∠A=1/2

Sin∠B=√3/2

Або можна використати правило: катет напроти кута у 30° у два рази менший за гіпотенузу. Відповідно кут А= 30°, кут B= 180°-90°-30°=60°