Площа Паралелограма з гострим кутом 60 градусів, дорівнює 9√3см2, знайдіть площу прямокутника ,

який має такі ж сторони, що й паралелограм СРОЧНООООО

Ответы на вопрос

Отвечает Простаков Никитос.

Ответ:

Площа паралелограма обчислюється за формулою: S = a * h, де "a" - довжина однієї зі сторін паралелограма, а "h" - висота, проведена до цієї сторони. Ваш паралелограм має гострий кут 60 градусів, що означає, що висота утворює рівносторонній трикутник.

Площа паралелограма дорівнює 9√3 см². Оскільки паралелограм є рівностороннім трикутником, довжина однієї сторони паралелограма також дорівнює стороні рівностороннього трикутника.

Площа рівностороннього трикутника обчислюється за формулою: S = (a²√3) / 4, де "a" - довжина сторони.

Отже, маємо:

9√3 = (a * a√3) / 4

Розгорнемо це рівняння:

36√3 = a²√3

Тепер поділимо обидві сторони на √3, щоб знайти довжину сторони "a":

a² = 36

a = √36

a = 6 см

Отже, сторона паралелограма дорівнює 6 см.

Площа прямокутника з такими ж сторонами буде дорівнювати:

S = a * b = 6 см * 6 см = 36 см²

Отже, площа прямокутника дорівнює 36 квадратним сантиметрам.