28. Точка С пересекает АВ в соотношении 1:3. Если длина секции переменного тока: а) 2,5 см; б) 3,9

м; в) Найдите длину участка СВ, если она равна 1,4 км​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбалкина Настя.
Для розв'язання цієї задачі, вам потрібно використовувати пропорцію.

Розглянемо випадок а), коли довжина СВ дорівнює 2,5 см.
Співвідношення ділімої лінії АС до СВ дорівнює 1:3. Отже, якщо довжина СВ - 2,5 см, то довжина АС дорівнює 1/3 від СВ:

Довжина АС = (1/3) * 2,5 см = 0,83 см.

Розглянемо випадок б), коли довжина СВ дорівнює 3,9 метра.
Співвідношення залишається 1:3. Тому довжина АС дорівнює 1/3 від СВ:

Довжина АС = (1/3) * 3,9 м = 1,3 метра.

Розглянемо випадок в), коли довжина СВ дорівнює 1,4 кілометра.
В даному випадку також використовуємо співвідношення 1:3:

Довжина АС = (1/3) * 1,4 км = 0,4667 км (або 466,7 м).

Отже, довжина участка СВ дорівнює 0,4667 км (або 466,7 метрів) при вказаних умовах.