Знайдіть кути паралелограма, якщо один із них у 4 рази більше, ніж другий​


Ответы на вопрос

Отвечает Решетникова Юлия.

Припустимо що другий кут паралелограма дорівнює x градусам. Тоді перший кут буде 4x градусів оскільки він в 4 рази більший за другий.

У паралелограмі протилежні кути рівні тому третій кут також буде дорівнювати 4x градусів.

За формулою суми кутів в паралелограмі сума всіх кутів має бути рівна 360 градусам.

Ітак сума всіх кутів:

x + 4x + x + 4x = 360

Об'єднуємо подібні члени:

10x = 360

Ділимо обидві сторони на 10:

x = 36

Тепер знаючи значення другого кута ми можемо знайти значення першого і третього кутів підставивши x = 36 у формулу:

Перший кут = 4 * x = 4 * 36 = 144 градуси

Третій кут = 4 * x = 4 * 36 = 144 градуси

Отже кути паралелограма будуть: 36 градусів 144 градуси 36 градусів і 144 градуси.

лучший ответ пожалуйста (пять звёзд)