Знайдіть сторону прямокутника, у якого сторона і діагональ відповідно дорівнюють 10 см і 26 см.

(A-12см; Б-18см; В-24см; Г-32см)​

Ответы на вопрос

Отвечает Демишкевич Жека.

Відповідь:

сторона= √26²-10²=√576=24см

Пояснення:

Отвечает Софронова Елизавета.

Відповідь:

розмір= √262-102=√576=24 хвилини

Пояснення: