1. Знайдіть кути рівнобедреного трикутника, якщо зовнішній кут 140⁰ 2. Периметр рівнобедреного

трикутника 45 см, бічна сторона більша від основи у 4 рази. Знайдіть сторони трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Арбузов Тимур.

Ответ:

Для знаходження кутів рівнобедреного трикутника можна використовувати властивості рівнобедреного трикутника, де два кути при основі рівні.

Зовнішній кут трикутника (140°) є сумою внутрішнього кута при основі трикутника і двох внутрішніх кутів при вершинах бази. Таким чином:

Внутрішній кут при основі = (180° - 140°) / 2 = 40°.

Так як трикутник рівнобедрений, і один з внутрішніх кутів при вершині дорівнює іншому, то два внутрішні кути при вершинах також дорівнюють 40° кожен.

Для знаходження сторін рівнобедреного трикутника з периметром 45 см і бічною стороною, яка більша від основи у 4 рази, можемо позначити сторону при основі як "x" і бічну сторону як "4x".

За визначенням периметру:

Периметр = сума всіх сторін

45 см = x + 4x + 4x

45 см = 9x

Тепер ділимо обидві сторони на 9, щоб знайти значення x:

x = 45 см / 9

x = 5 см

Отже, довжина основи дорівнює 5 см, а довжина бічної сторони дорівнює 4 * 5 см = 20 см.

Объяснение:

Вроде правильно, удачи!