Допоможіть ! периметр паралелограма дорівнює 48 см. Знайдіть сторони паралелограма, якщо : а) одна

з них на 4 см більша за іншу; б) одна з них утричі менша за іншу; в) сума трьох його сторін дорівнює 34 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Федина Полина.

відповідь:
a = 17 см

b = 4 см

c = 13 см

d = 14 см

Отвечает Лузина Таня.

Объяснение:

1) 48-34=14 (см) перша сторона.

2) 14+4=18 ( см ) друга сторона.

3) 18:3=6 ( см) третя сторона.

4) 48-38=10 ( см) четверта сторона.

вроде так