Безліч Скільки коренів має квадратний тричлен 4х2+5х+20 Жодного Один безліч Два​


Ответы на вопрос

Отвечает Rudenko Egor.

Відповідь: Жодного

Рішення:

Цей тричлен можна прирівняти до нуля:

4x^2+5x+20=0

Знайдемо Дискримінант:

D=b^2-4ac=5^2-4*4*20=25-320=-295

Оскільки D < 0, це означає, що коренів немає