Знайдіть синус і тангенс кута а, якщо: cos a = -0,5 знайдіть косинус і тангенс гострого кота а,

якщо: 1) sin a = 1/4 2) sin a = √3/2 3) sin a = 0,72 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Берёзин Иван.

Відповідь:

cos a = -0,5= куту 120° ,тоді синус120=0,87; і тангенс кута 120=-1.73.

1)знайдіть косинус і тангенс гострого кота а, якщо:

1) sin a = 1/4=0,25=15',тоді косінус 15'=0,96

2) sin a = √3/2   =0,5  =30',тоді косінус 30'=0,86

3) sin a = 0,72 ​= 134',тоді косінус 134'=-0,69

Пояснення:

до 2) sin a = √3/2=0,5

cos^2+sin^2=1

cos^2=1-sin^2

cos^2= 1- √3/2^2

cos^2=1- 3/4

cos^2=1/4

cos=√1/4

cos=1/2, кут=30'