Катет і гіпотенуза прямокутного трикутника відповідно дорівню- ють 6 см і 10 см. Знайдіть: 1) синус

гострого кута, який лежить проти більшого катета; 2) косинус гострого кута, прилеглого до меншого катета; 3) тангенс гострого кута, який лежить проти більшого катета.

Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Алексей.

Ответ:

1)8/10; 2)6/10; 3)8/6

Объяснение:

1) Для начало найдем 2-й катет по теореме Пифагора:

6^{2}+x^{2}=10^{2}

x^{2}=10^{2} -6^{2}=100-36=64

x^{2} =64

x=\sqrt{64} =8

А далее все по стандартным формулам...