Знайдіть внутрішні односторонні кути при паралельних прямих і січній, якщо їх градусні міри

пропорційні числам 3 і 15.

Ответы на вопрос

Отвечает Каверина Арина.

Ответ:

30°   150°

Объяснение:

Сума внутрішніх односторонніх кутів при паралельних прямих і січній становить 180°

Нехай ∠1=3х°, ∠2=15х°;  3х+15х=180;  18х=180;  х=10.

∠1=3*10=30°, ∠2=15*10=150°