Знайдіть внутрішні односторонні кути при паралельних прямих і січних, якщо їх градусні міри

пропорційні числам 3 і 15 Виберіть одну відповідь:1. 30º і 173º2. 30º і 150º3. 150º і 165º4. 60º і 120º​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулаков Егор.

Ответ:

30 и 150

Объяснение:

90:(3+15)=10

10*3=30

10*15=150